Wydarzenia bibliotek publicznych województwa warmińsko-mazurskiego
Filtry  Szukaj
Fraza w tytule lub opisie:
Od daty:
Do daty:
Gmina:

lub powiat:
Typ wydarzenia:
Grupa odbiorców:
Forma:


Wakacje z biblioteką

Miejsce: 

Czytelnia dla Dzieci
I piętro
MBP w Giżycku

Termin: 2024-07-02 godz.10:00 → 2024-07-13

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Giżycku


Plan lekcji już można schować, za to zapraszamy do zapoznania się z naszym wakacyjnym planem zajęć dla dzieci.

Dołącz do nas w bibliotece na wakacje pełne kreatywności, strategii, sensorycznych odkryć i plenerowych przygód! Nasz program jest dostosowany do młodych umysłów, z aktywnościami zaprojektowanymi dla dzieci w wieku 6-9 lat. Zapisy nie są wymagane, a zajęcia są bezpłatne.

Artystyczna Przystań we wtorki oferuje godzinę artystycznego wyrazu, gdzie dzieci mogą uwolnić swoją kreatywność poprzez różne formy sztuki. Prosimy, aby dzieci były ubrane w odzież, która może zostać zabrudzona farbami i innymi materiałami plastycznymi.

Planszowe Podboje w środy przynoszą nie tylko zabawne strategiczne gry dla dzieci, ale także stałe zajęcia dla mam: Ciepła Kawa dla Mamy.

Sensoryczne Eksploracje w czwartki zapewniają bogate wrażenia sensoryczne, idealne dla ciekawych młodych odkrywców do nauki i odkrywania przez dotyk, wzrok i dźwięk. Zajęcia również będą należały do tych bardziej brudzących ; prosimy rodziców o cierpliwość w tym temacie.

Ekspedycje Plenerowe w piątki przenoszą naukę poza mury biblioteki, oferując świeże powietrze i nowe perspektywy. Gry i zabawy na świeżym powietrzu idealnie przygotowują na chwilę z książką .

Każda aktywność jest podzielona według grup wiekowych, aby zapewnić dostosowane i przyjemne doświadczenie. Nie przegap zabawy! PS: Prosimy, aby dzieci miały ze sobą skarpetki (najlepiej antypoślizgowe) i bidon z wodą.

#wakacje #wakacjezbiblioteką #zabawa #zajęcia #biblioteka #zakochaniwksiążkach #książka #bibliotecznedzieci #mbpgiżycko #edukacja #nowościksiążkowe #zakochaniwksiazkach


Typ wydarzenia: zajęcia literackie

Forma wydarzenia: stacjonarne

Grupa odbiorców: dzieci

    Lista wydarzeń tej biblioteki     Lista wydarzeń dzisiejszego dnia


Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu „Nie siedź – sieciuj!”
realizowanego we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Logo obchodów 70-lecia WBP w Olsztynie Logo Fundacji Rozwoju Społęczeństwa Informacyjnego Logo Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności