Wydarzenia bibliotek publicznych województwa warmińsko-mazurskiego
Filtry  Szukaj
Fraza w tytule lub opisie:
Od daty:
Do daty:
Gmina:

lub powiat:
Typ wydarzenia:
Grupa odbiorców:
Forma:


13 niezwykłych kobiet nauki

Termin: 2024-03-06 godz.09:30 → 2024-04-06

Organizator: Biblioteka Publiczna w Gołdapi


Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej Biblioteki Publicznej w Gołdapi, gdzie w dniach od 5 marca do 6 kwietnia będzie można podziwiać niezwykłą wystawę pt. “13 niezwykłych kobiet nauki”.
Ta fascynująca ekspozycja prezentuje historie i osiągnięcia trzynastu wybitnych kobiet, które wnieśli ogromny wkład w rozwój nauki i technologii na przestrzeni dziejów. Od matematyczek po fizyczki, od biolożek po chemię, każda z tych kobiet miała istotny wpływ na nasze zrozumienie świata.
Przyjdź i dowiedz się więcej o ich życiu, odkryciach i przeciwnościach, z jakimi musiały się zmagać w drodze do sukcesu. To doskonała okazja, aby poznać inspirujące historie tych niezwykłych jednostek i zainspirować się ich determinacją i pasją.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników nauki, historii oraz osób ciekawych świata do odwiedzenia naszej wystawy. Przyjdź i poznaj niezwykłe historie kobiet, które zmieniły oblicze nauki!


https://bpgoldap.pl/13-niezwyklych-kobiet-nauki/


Typ wydarzenia: wystawa

Forma wydarzenia: stacjonarne

Grupa odbiorców: wszyscy

    Lista wydarzeń tej biblioteki     Lista wydarzeń dzisiejszego dnia


Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu „Nie siedź – sieciuj!”
realizowanego we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Logo obchodów 70-lecia WBP w Olsztynie Logo Fundacji Rozwoju Społęczeństwa Informacyjnego Logo Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności