Wydarzenia bibliotek publicznych województwa warmińsko-mazurskiego
Filtry  Szukaj
Fraza w tytule lub opisie:
Od daty:
Do daty:
Gmina:

lub powiat:
Typ wydarzenia:
Grupa odbiorców:
Forma:


Spotkanie autorskie z Anną Balińską

Miejsce: 

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Zalewie
ul. Częstochowska 8
14-230 Zalewo

Termin: 2023-09-28 godz.16:00

Organizator: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Zalewie


Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Balińską, które odbędzie się w czwartek 28 września 2023 r. o godz. 16:00.

Anna Balińska - rodowita iławianka, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego. Z wykształcenia mediator rodzinny, zawodowo pracuje w Informacji Turystycznej. Wielbicielka Michaela Buble, jesiennych wieczorów, płyt winylowych oraz początkująca joginka.

Zadebiutowała w 2016 roku powieścią "Pod pelargoniowym balkonem", której akcja toczy się w Iławie. Rok później wydała "Szczęście od jutra". Po urlopie macierzyńskim powróciła na rynek wydawniczy z powieścią zainicjowaną z ramienia Urzędu Miasta Lidzbark "Sekrety Welu". W tym samym czasie pojawiło się wznowienie powieści "Pod pelargoniowym balkonem" z nową szatą graficzną. Kolejne książki to "Miejsce na ziemi" i w ubiegłym roku (październik 2022 r.) "Serce bez granic". Od początku współpracuje wyłącznie z Wydawnictwem Literackim Białe Pióro.


http://www.biblioteka-zalewo.pl/2023/09/15/spotkanie-autorskie-z-anna-balinska/#more-11980


Typ wydarzenia: spotkanie autorskie

Forma wydarzenia: stacjonarne

Grupa odbiorców: wszyscy

    Lista wydarzeń tej biblioteki     Lista wydarzeń dzisiejszego dnia


Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu „Nie siedź – sieciuj!”
realizowanego we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Logo obchodów 70-lecia WBP w Olsztynie Logo Fundacji Rozwoju Społęczeństwa Informacyjnego Logo Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności